• Forum
  • .....
  • .....
  • .....
Rejestracja

Dane podstawowe

Zanim przejdziesz do wypełniania dalszych pól formularza sprawdź czy dana nazwa forumowicza jest wolna.

Dane nieobowiązkowe

Najlepiej wygladają avatary kwadratowe.

Poniższe dane nie będą widoczne dla innych forumowiczów. Służą jedynie do umożliwiania komunikowania sie osobom chcącym wspólnie uprawiać wybrane hobby.

Co, gdzie, kiedy w Polsce

Podróże, turystyka, ciekawe miejsca

Filmy, seriale, kino, programy TV

Muzyka, artyści, koncerty, festiwale muzyczne

Smaczne gotowanie

Piłka nożna

Bieganie

Rower

Strefa pań - zdrowie, aktywność, wygląd

Strefa męska - zdrowie, aktywność, wygląd

Mój przyjaciel pies

Motoryzacja, samochody, wyścigi i rajdy samochodowe

Motocykle, ścigacze, choppery, żużel

Książki, literatura

Żeglarstwo, jachty, kajaki

Narciarstwo, snowboard

Zdrowy styl życia, joga, medycyna naturalna ...

Ogrodnictwo, rośliny domowe

Domowe zwierzaki

Konie, hippika

Sporty z adrenaliną - nurkowanie, lotniarstwo, ...

Kolekcjonowanie

Modelarstwo

Domowe alkohole

Praca, zarobki, satysfakcja

kobieta mężczyzna

Regulamin forum:

Nasza witryna i jej zawartość mają służyć wygodzie użytkowników. Zawartość stron internetowych  HobbyForum.pl jest dostarczana na zasadzie „jaka jest” oraz „taka jak dostępna”. Redakcja HobbyForum.pl nie gwarantuje, że jej strony internetowe będą działać nieprzerwanie i bezbłędnie. Redakcja HobbyForum.pl zastrzega sobie prawo do zmiany tych stron lub cofnięcia prawa dostępu do nich w każdej chwili. NIE UDZIELA SIĘ ŻADNEGO RODZAJU GWARANCJI BEZPOŚREDNICH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM MIĘDZY INNYMI GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TYTUŁU LUB NIENARUSZANIA PRZEPISÓW ANI TEŻ DOROZUMIANYCH GWARANCJI MOŻLIWOŚCI SPRZEDAŻY LUB ODPOWIEDNIOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW W ZWIĄZKU Z DOSTĘPNOŚCIĄ, DOKŁADNOŚCIĄ, RZETELNOŚCIĄ LUB ZAWARTOŚCIĄ TYCH STRON. FIRMA WIZAŻ.PL NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE, PRZYPADKOWE, SPECJALNE LUB WTÓRNE SZKODY, UTRACONE ZYSKI LUB PRZERWY W DZIAŁALNOŚCI WYNIKAJĄCE Z UŻYWANIA LUB NIEMOŻNOŚCI UŻYCIA TEJ USŁUGI, NAWET JEŚLI ZOSTAŁA POINFORMOWANA O MOŻLIWOŚCI WYSTĄPIENIA TAKICH SZKÓD. NIEKTÓRE JURYSDYKCJE NIE DOPUSZCZAJĄ WYKLUCZENIA PEWNYCH GWARANCJI LUB OGRANICZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI, TAK WIĘC POWYŻSZE OGRANICZENIA LUB WYKLUCZENIA MOGĄ NIE MIEĆ ZASTOSOWANIA W DANYM PRZYPADKU. W TAKIEJ SYTUACJI ODPOWIEDZIALNOŚĆ FIRMY WIZAŻ.PL BĘDZIE OGRANICZONA DO MAKSYMALNEGO POZIOMU DOPUSZCZALNEGO PRAWEM.

W celu ułatwienia dostępu redakcja HobbyForum.pl może umieszczać łącza do stron internetowych należących lub prowadzonych przez inne podmioty. Łącząc się z witryną należącą do innego operatora, należy zapoznać się z zasadami korzystania z tej witryny i zaakceptować je przed jej użyciem. Użytkownik przyjmuje też do wiadomości, że firma Wizaż.pl nie ma kontroli nad zawartością takich witryn i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za materiały tworzone i publikowane w witrynach należących do osób trzecich. Ponadto łącza do witryny nie należącej do HobbyForum.pl nie sugerują, że redakcja HobbyForum.pl popiera określoną firmę, produkty lub usługi wymieniane w tego rodzaju witrynie. Przekazując materiały do któregokolwiek z naszych serwerów na przykład pocztą elektroniczną lub poprzez strony internetowe HobbyForum.pl, zgadzasz się i przyjmujesz do wiadomości, że:
(a) materiały nie mogą zawierać pozycji niezgodnych z prawem lub nie nadających się do publikacji z innych powodów;
(b) dołożysz wszelkich uzasadnionych starań, aby przejrzeć i usunąć wirusy lub inne zanieczyszczające i szkodliwe elementy przed przekazaniem nam jakichkolwiek materiałów; oraz
(c) musisz być właścicielem materiałów lub posiadać nieograniczone prawo do przekazania ich do nas, natomiast firma Wizaż.pl może publikować te materiały bezpłatnie lub włączać je oraz koncepcje w nich przedstawione do swoich produktów bez ponoszenia odpowiedzialności;
(d) nie podejmiesz żadnych działań przeciwko nam w związku z przekazanymi materiałami.

Redakcja HobbyForum.pl nie przegląda i nie może przeglądać zawartości umieszczanej przez użytkowników w jej witrynie i nie jest odpowiedzialna za tego rodzaju treści. Redakcja HobbyForum.pl może w każdej chwili zgodnie z własnym uznaniem usunąć zawartość umieszczoną przez użytkowników w jej witrynie. Logo i nazwa HobbyForum.pl są zastrzeżonymi znakami firmy Respekt Media. Inne wymienione tu nazwy produktów i firm mogą być znakami towarowymi lub nazwami handlowymi odpowiednich właścicieli. Dostęp do tej witryny nie powinien być interpretowany jako dorozumiane przyznanie, udzielenie lub przekazanie w inny sposób jakiejkolwiek licencji na używanie jakichkolwiek znaków umieszczonych w tej witrynie bez uprzedniej pisemnej zgody firmy Respekt Media lub osób trzecich, do których one należą.

Ostatnio dodane zdjęcia: